• +380 (32) 235 2330
    +380 (67) 901 4167

Тематичні весілля: зробіть день одруження казкою!

Стандартні весілля, де чітко дотримуються весільні традиції і звичаї, відходять у минуле. На їх місце приходять тематичні весілля, які стають все більш популярними. Чому? Тому що це стильно і яскраво, незвично і креативно! А головне, що весілля «розповідає» про молодят: про їх захоплення, хобі та інтереси, мрії та найпотаємніші бажання! Крім того, тематичні весілля дозволяють розслабитися запрошеним гостям, адже тепер вони не сім'я Петренко, а місьє і мадам Доріньяк або може сім'я забавних ельфів. Все залежить від того який сценарій весілля!

Весілля в стилі Середньовіччя

Часи Шекспіра, Моцарта і Річарда Левове Серце - це лише верхівка айсберга можливих тем для середньовічного весілля. Адже епоха середньовіччя тривала практично 1000 років і вибір тут справді великий. Все залежить від смаків та уподобань молодят, а також від кількості доступних фінансових коштів, так як весілля в середньовічному стилі вимагає великих витрат на відповідну підготовку та проведення святкування.

Ось таке тематичне весілля відбулося у ресторані "Еліта"

 

Тематика весілля - океан

Океан - бурхлива водна стихія, яка володіє нестримною силою і при цьому заворожує своєю неосяжною красою. Побувавши на березі океану хоча б раз, назавжди закохуєшся в його безкраї простори, галасливі хвилі і свіжий вітер. Можна не сумніватися, що весілля в океанічній тематиці вийде настільки ж вражаючою, чарівної та незабутньою.

Веселкове весілля

Тематичне весілля в стилі веселки ідеально підходить для тих, хто не може визначитися з вибором улюблених колірних поєднань. Райдужна весілля розфарбує ваше свято соковитими яскравими фарбами, подарує веселість, радість масу позитивних емоцій та позитиву.

Крім того, веселка може стати своєрідним талісманом для молодят. Неспроста адже існує старовинна прикмета: побачити веселку - на щастя і здійснення бажань. Райдужна весілля - запорука того, що надалі у молодят будуть щасливі, гармонійні стосунки.

Літературне весілля

Літературна весілля ідеальний варіант для любителів книг і читання. В основі оформлення літературної весілля - елементи книг, бібліотеки, паперовий декор, друкарські машинки. Таке оформлення носить відтінок винтажа, мрійливості і романтичності. Для молодят весілля в літературному стилі це прекрасний шанс зафіксувати свій індивідуальний роман, свою книгу відносин.

Гостям в якості розваг можна запропонувати літературну вікторину та твори власних коротких віршів. Напевно, багатьом сподобається можливість продемонструвати свої інтелект, знання та ерудицію.